Get the Flash Player to see this player
 

246 MБ
68 мин : 25 сек
576 x 432
20 янв 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Далі польоту стріли

Альбом історичне Вітчизняне (60 видео)

В центрі сюжету блукання митця-журналіста київської газети. Перед ним постає ряд внутрішніх проблем: як ужитися у великому місті, проблема справжнього кохання і віднайдення відповіді на вічне питання «Хто я?» Зовнішні події перегукуються з внутрішніми проблемами митця. В пошуках себе він подорожує до затоплених водосховищами сіл Херсонщини — десь там під товщею води рідне село його батьків.
Внутрішні пошуку митця тісно пов"язані з оточуючим світом: атмосфера кінострічки відтворює шукання цілого народу на питання «Що далі, після комунізму і його ідеологій?» На дворі все вказує на недалекий крах перебудови.
Ось що каже режисер про свою картину:
« Це був один з останніх ігрових фільмів у Союзі (1990 р.) проти чинної влади. Картина про те, що українську націю фактично знищували в тій державі. Фільм викликав значний резонанс, мене називали антирадянщиком, були критичні рецензії. Та коли ми привезли картину для показу в місця, де її знімали (Південна Україна, Херсонщина), глядачі зустріли її дуже схвально. Адже в ньому йшлося про долю цих людей, про підтоплення земель, коли під водою зникали їхні села.  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts